Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma, působící především ve Středočeském kraji. Naši zapálení a zkušení arboristé a pozemní pracovníci dbají především na bezpečnost nás všech a na ochranu životního prostředí. Protože berou péči o stromy a zeleň velice vážně, neváhejte se na nás obrátit s otázkou týkající se zeleně ve vaší zahradě, obci či městě. Rádi pomůžeme a poradíme.

Disponujeme profesionální technikou:

  • Kloubový nakladač AVANT 750 s nosností 1,5t – vhodný pro zakládání trávníků, frézování pařezů, úpravu terénu, náklad materiálu,…
  • Kontejnerové nákladní auto s nosností 2,5t
  • Štěpkovač Bandit, štěpkuje do průměru 30cm

Tomáš Goláň

Tomáš je náš PAN jednatel 😊, hlavní arborista, neskutečný dříč,  milovník arboristiky a adrenalinu. Tomáš je Evropsky certifikovaným arboristou – ETW, Certifikovaný arborista – plošinář. Taktéž pravidelný účastník seminářů a školení o arboristice a údržbě zeleně a Mistr Slovenské republiky ve stromolezení 2018.

Lucie

Lucie je aktuálně studentka České zahradnické akademie Mělník – obor Zahradní a krajinná tvorba. Zajišťuje chod společnosti po administrativní stránce (faktury, cenové nabídky, web, veřejné zakázky,…). Když není v kanceláři, pomáhá klukům jako pozemní pracovník, pomocná zahradnice.

Pavel

Pavel je náš arborista. Vyučením truhlář, nyní pracuje se dřevem v jiné podobě 😊. Pavel je také pravidelný účastník arboristických mistrovství ČR.

Dan

Dan je náš druhý arborista. Vášnivý lezec. Čerstvý certifikovaný arborista. Taktéž pravidelný účastník arboristických mistrovství ČR.

Petr

Petr pracuje jako pozemní pracovník, servisní technik. Stroje je potřeba udržovat v dobrém stavu, od toho máme jeho. Pod stromem je chlapům k ruce. Je to dobrý řidič, přiveze, odveze, naloží,… 😊